راهنمای استفاده از سایت

نحوه فعالیت در سایت و دانلود فایل ها

شما برای فعالیت در سایت و دانلود فایل ها ابتدا باید حساب کاربری برای خود ثبت کنید و اگر از قبل حساب کاربری ثبت کردید، وارد حساب خود شوید تا بتوانید فعالیت در سایت داشته باشید.

ساخت حساب جدید

دسترسی به فایل های غیر رایگان

اگر توان پرداخت هزینه فایلی را ندارید تیکت بزنید تا مشکلتان را برطرف کنیم، هدف اصلی ما پیشرفت و کمک به شما است.

اگر طراح یا برنامه نویس هستید و قادر به خلق طراح های گرافیکی مختلف و وب اپلیکیشن هستید می توانید طرح ها و قالب های خود را در آریا تم به فروش بگذارید، همچنین می توانید وب سایت های انگلیسی را راستچین و فارسی کرده و در آریا تم در اختیار دیگران به صورت رایگان یا غیر رایگان قرار دهید.

شما در هر 24 ساعت به تعداد 5 فایل رایگان را می توانید دانلود نمایید، بعد از اینکه این تعداد تکمیل شد دیگر اجازه دانلود ندارید تا 24 ساعت بعد.

برای پرداخت هزینه فایل ها می توانید با صرفی هایی که همکار ما هستند به ارتباط شوید، همچنین می توانید از طریق تِتِر (کریپتو) و کیف پول متامسک پرداخت را انجام دهید.

شما می توانید از بخش مدیریت حساب کاربری خود به فایل های خریداری شده و... دسترسی داشته باشید، همچنین می توانید تیکت ارسال کنید و مشکلات خود را با ما مطرح کنید تا به شما کمک کنیم.

اگر کدام طرحی در سایت را پسند کردید و امکانات سفارشی سازی طرح را برای خود نداشتید، به تیم ما بسپارید تا طرح مورد نظر را به دلخواه شما برای کسب و کارتان تغییر داده، این مورد برای تمامی طراح های گرافیکی و وبسایت های داخل سایت می باشد.