معرفی کوتاه آریا تم

هدف ما از ایجاد این وب‌سایت، کمک به جامعه‌ی طراحان و برنامه نویسان و گرافیست‌های افغانستان در بهره‌مندی از آثار هنری با کیفیت و لایه‌باز می‌باشد. همچنین ایجاد ارتباطات موثرتر و بهتر با مخاطبان و مشتریان شما است، از طریق این سیستم می خواهیم به شما کمک کنیم تا با استفاده از طرح و ایده های نوین، موفقیت، خلاقیت و پیشرفت را در کارهای خود تجربه کنید تا جامعه ی بهتر و پیشرفته تری را بسازیم.

خدمات ما به صورت کلی شامل موارد ذیل است
  1. طرح‌های گرافیکی اماده و لایه‌باز:انواع طرح‌های گرافیکی اماده و لایه‌باز در اختیار شما کاربران عزیز قرار دارد، این طرح ها با تنوع بالا بسیاری از نیازمندی های گرافیست های عزیز را برطرف می کنم.
  2. قالب‌های آماده وردپرس: اگر شما یک وب‌سایت یا وبلاگ دارید یا قصد ایجاد آن را دارید، می‌توانید از مجموعه قالب‌های زیبا و کاربردی وردپرس که در آریا تم می باشد، بهره‌مند شوید. این قالب‌ها به شما امکان می‌دهند تا به سادگی و با کیفیت بالا وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید.
  3. قالب‌های آماده اچ‌تی‌ام‌ال(HTML): اگر شما یک صفحه وب ساده یا یک قالب زیبا برای نمایش اطلاعات یا محصولات خود نیاز دارید، قالب‌های اچ‌تی‌ام‌ال به شما کمک خواهند کرد. همچنین اگر می توانید از این قالب ها در پروژه های بزرگ خود استفاده کنید و برایشان بک اند نوشته کنید.
  4. پلاگین های پرکاربرد و نرم افزارهای طراحی، شما می توانید آخرین آپدیت پلاگین های معروف و پرکاربرد را از آریا تم دانلود نمایید.
  5. طراحان عزیز می توانند طرح های خود را در آریا تم برای سایر کاربران قرار دهند و در صورت شرایط مناسب، طرح های خود را به فروش بگذارند.
  6. امیدواریم که ما در این مجموعه بتوانیم به شما عزیزان کمک کنیم و همراه یکدیگر به موفقیت های بزرگی دست یابیم که این امر مهم باعث پیشرفت جامعه ی ما می شود

    با احترام، تیم آریا تک

آمار کلی طرح های آریا تم

طرح های گرفیکی

10

قالب های آماده

22

قالب های وردپرس

10

پلاگین های مختلف

0

راه های ارتباطی

شماره های تماس

+937999999

+937999999

آدرس ایمیل

info@aryatheme.com

آدرس

افغانستان، هرات، جاده لیسه مهری

contact-profile

ارسال ایمیل